Transformers İle İlgili Herşey Burada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Transformers İle İlgili Herşey Burada

Transformers Paylaşımlarının Sitesi transformersworld.yetkin-forum.com

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ünlülerin Gafları

YazarMesaj
ozenc86
Admin
Admin
ozenc86

Ünlülerin Gafları Empty
MesajKonu: Ünlülerin Gafları   Ünlülerin Gafları EmptyÇarş. Tem. 15, 2009 6:21 pm

**“Siz ben olmuşum, ben siz olmuşsunuz...” (Esra Ceyhan, Huysuz Virjin’e rüyasını anlatıyor)

**“Tuğba Özay’ı alkışlayan gruba bakıyorum. Büyük bir çoğunluğunu kadın ve erkekler oluşturuyor...” (Ece Erken, Passaparola’da)

**“Bütün o elektronik şeyler aslında biraz mekanik kaçıyor...” (Gülben Ergen, SMS, e-card gibi yöntemlerden hoşlanmadığını belirtmek istiyor

**Ben, aşki iki kişinin yaşamasından yanayım...” (Vatan Şaşmaz)

**“Bu çocuk üçünüzden!..” (Erman Toroğlu, Karar Anı adlı programda, karı-koca ve sevgiliye söylüyor)

**“Şimdiye kadar beraber olduğum erkek arkadaşlarım beni darmadağın etti...” (Gizem Özdilli)

**“Bu tür şeyler gerçek hayatta da, normal hayatta da yanına yaklaşmam artı sevmem...” (Tuğba Özay)

**“Şimdi ben gitsem Amerika’yı ikna etmeye çalışsam beni iplemeyecektir...” (Mehmet Ali Alabora)

**“****** yaşasaydı, magazin gazetecileri onun da bir frikiğini yakalardı...” (Nurseli İdiz) not: (bu bir gerizekalılık örneği angry)

**“Ağzınla kuş tutsan... ne kuşu?! Ejderha tutsan bunlara yaranamazsınız...” (Ahmet Çakar)

**“İyi püskürtmüş!..” (Şansal Büyüka, hakeme tüküren oyuncu için)

**“İkinci gol de Boer’un ayağının şeyinden oldu, üçüncü gol gene de Boer’un şeyinden oldu...” (Turgay Şeren)

**“Bakirelik yalnız bayanda mı olur? Mesela hakemin bakiresi olmaz mı? Yani bozulmamış bir hakem...” (Erman Toroğlu)

**“Bu akşam oynanacak olan Beşiktaş-Galatasaray derbisinin sonucu henüz belli değil...” (Zeynep Kasımlıoğlu)

**“Bugün çok şey oldu sayın seyirciler...” (Can Ataklı, ana haberi açış cümlesi)

**“Bize nasıl kullanıldığını gösterebilir misiniz lütfen?” (Gülgün Feyman, kadınlar için üretilmiş prezervatifi tutarak, üretici firma yetkilisine) afro geek
http://transformersworld.yetkinforum.com

Ünlülerin Gafları
1 sayfadaki 1 sayfası