Transformers İle İlgili Herşey Burada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Transformers İle İlgili Herşey Burada

Transformers Paylaşımlarının Sitesi transformersworld.yetkin-forum.com

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Transformers 1 hakkında paylaşım

3 posters
YazarMesaj
ozenc86
Admin
Admin
ozenc86

Transformers 1 hakkında paylaşım Empty
MesajKonu: Transformers 1 hakkında paylaşım   Transformers 1 hakkında paylaşım EmptyCuma Tem. 10, 2009 5:06 pm

Transformers 1 hakkında paylaşım 1317974710

Transformers 1:Başta kardeş olan megatron ve optimus kendi gezegenlerini koruyorlardı fakat megatron heryere yayılmak istedi ve kötülüğü seçti optimus ise iyiliği seçerek ona karşı çıktı.Megatron 1935 yılında dünyaya iniş yaparken devasa bir buz parçasının içine düşerek dondu ve kaldı.Fakat sam witwicky'nin büyükbabası keşfinde onu buldu yanlışlıkla onun seyir sistemini çalıştırdı.Seyir sistemi çalışırken ortaya yayılan ışık büyükbabayı öldürdü fakat allspark işlemelei gözlüğüne işlendi böylece sam witwickynin macerası başlamış oldu.Farklı mekanizmalara dönüşebilme yetenekleri olan robotların yaşadığı gezegen, aslında iki farklı cepheye bölünmüştür. İyi ve kötü robotlar olarak farklı hedeflerin peşinde koşan bu Transformer'lar, gezegenlerindeki yakıt stoklarının azalması sonucu, uzayda farklı yakıt kaynaklarının arayışı içine girerler.

Ve tabi ki bu arayış, kimyasallar ve gerekli yakıt mineralleri açısından son derece zengin olan Dünyamıza düşürecektir yollarını. Kolaylıkla otomobillere, uçaklara, deniz taşıtlarına, kamyonlara dönüşebilme yeteneği olan bu robotlar, dünyaya gelerek bu kaynakları ele geçirebilmek için bir savaş başlatacaklardır. Kötü ruhlu robotlar Decepticonlar'ın tek isteği kendi isteklerini elde edebilmek için dünyayı yok etmektir. Tabi yine karşılarında iyi robotlar ve onların başı Optimus Prime'ı bulacaklardır.
http://transformersworld.yetkinforum.com
ben 10
Hurda
ben 10

MesajKonu: Geri: Transformers 1 hakkında paylaşım   Transformers 1 hakkında paylaşım EmptyPerş. Tem. 30, 2009 11:21 am

transformers 1 i tam izleyememiştim hatta konusuna bile biraz bakabilmiştim saol o kadar işime yaradı ki söyliycek kelime bulamadım + rep verdim dostum
Starsprime3
Hurda

MesajKonu: Geri: Transformers 1 hakkında paylaşım   Transformers 1 hakkında paylaşım EmptyC.tesi Ağus. 31, 2013 11:50 pm

Güzel bir özet olmuş ama Megatron, Sam'in dedesini öldürmedi, çizgiromanlarda bir akıl hastanesine kapattılar.Ayrıca Megatron ve Optimus kardeş değiller, neden herkes kardeş diyor ki? Sırf filmin sonunda ''kardeşim''dediği için mi? Fakat onu gerçek manada söylememişti, yalnızca eski zamanlarda çok iyi dost olmalarının dışında onu söylemesinin bir nedeni yok.Nasıl bazen insan birbirine ''kardeşim''der, ama gerçek manada demez, buda öyle işte.Ya keşke Optimus demeseymişte bu kardeş muhabettide hiç olmasaymış.Bu arada Ben 10 arkadaşım bence izle ilk filmi.İzlemeden olur mu? Hatta kesin izle.Benden söylemesi.

Transformers 1 hakkında paylaşım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» transformers 2
» hangi transformers lideri?
» Transformers Film Hataları
» Tyedoor hakkında röportaj
» Transformers Gezegeni'nden Büyük Bir Hikaye:Büyük Savaş !