Transformers İle İlgili Herşey Burada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Transformers İle İlgili Herşey Burada

Transformers Paylaşımlarının Sitesi transformersworld.yetkin-forum.com

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

transformers 2

4 posters
YazarMesaj
ozenc86
Admin
Admin
ozenc86

transformers 2 Empty
MesajKonu: transformers 2   transformers 2 EmptyCuma Tem. 10, 2009 5:10 pm

transformers 2 Transformers-2

Yapım : 2009, ABD
Tür : Bilim Kurgu, Aksiyon, Fantastik, Gerilim, Macera, Romantik
Yönetmen : Michael Bay
Senaryo : Alex Kurtzman, Roberto Orci, Ehren Kruger

Seslendirenler : Jess Harnell, Robert Foxworth, Peter Cullen, Darius Mccrary, Charles Adler
Yapımcı : Steven Spielberg, Ian Bryce, Tom DeSanto, Lorenzo Di Bonaventura, Mark Vahradian
Görüntü Yönetmeni : Mitchell Amundsen, Ben Seresin
Müzik : Steve Jablonsky
Süre : 2 saat, 10 dakika
Gösterim Tarihi : 26 Haziran 2009

1986 daki animasyondan sonra Transformers filminin ilk serisi beklenenin üzerinde performans ve görsel şölenle izleyicilerin kalbini resmen fet etmişti. Başarı devami geldikçe güzeldir diyorum ve işte karşınızda Transformers 2 - Yenilenlerin İntikamı. İlgi çekici bir isimle, Yenilenlerin İmtikamı’yla vizyona girmesi kötü robotlarında ne kadar iddalı olabileceklerinin ipucusu sanırım. Hem önemli olan yaptığın iş değil, yaptığın işin en iyisi olmak deyimiyle filmi izlersek belkide karakteri kötü ama işini iyi yapan robotlardan birkaçının hayranı olabiliriz.

26 Hazıran 2009 da vizyona girmesi beklenen filminde başrolü ilk filmde de olduğu gibi Shia LaBeouf ve Megan Fox paylaşmakta. Autobotlar” ile “Decepticonlar arasında geçen şavaşda ortada kalan insanların tek çaresi yine Autobotlar ve Shia LaBeouf’dur. Filmin çeşitli dünya ülkelerinde geçmeside ayrıca ilgi çekici yönlerinden birisi oldu.

Filmde transformerslerin dünyamıza yüzyıllar öncesi geldiğini göreceğiz. Sam Witwicky Transformers’ler hakkında yeni bilgiler keşfeder ve topladığı bilgiler onu Mısır’daki Giza pramitlerine götürür. Bilgileri ele geçirmek isteyen Deceptionlar, Sam Witwicky’ın peşini bırakmayacaktır. Twisted Evil
http://transformersworld.yetkinforum.com
ben 10
Hurda
ben 10

transformers 2 Empty
MesajKonu: Geri: transformers 2   transformers 2 EmptyPtsi Tem. 13, 2009 11:33 am

çok saol
potter_more
Admin
Admin
potter_more

transformers 2 Empty
MesajKonu: Geri: transformers 2   transformers 2 EmptyPerş. Tem. 16, 2009 2:16 pm

ben buna mutlaka gideceğim sağol
http://www.buyucudunyasi.yetkinforum.com
Starsprime3
Hurda

transformers 2 Empty
MesajKonu: Geri: transformers 2   transformers 2 EmptyC.tesi Ağus. 31, 2013 11:54 pm

Transformers 1 konunda dediğim gibi ''güzel bir özet olmuş.''

transformers 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Transformers 1 hakkında paylaşım
» hangi transformers lideri?
» Transformers Film Hataları
» Transformers Gezegeni'nden Büyük Bir Hikaye:Büyük Savaş !